Isrotel Riviera Club, Eilat, Rudé moře - Kareta Tour
Vraťte se do léta - nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce!

Novinka: pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Evropa-územní platnost také pro Izrael):
A60-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 60.000/osoba - 50,-Kč/den v ceně zájezdu !


Uváděné ceny jsou ceny za celý apartmán !!!

Odlety z Prahy, Bratislavy a Vídně !

Isrotel Riviera Club: ubytování v apartmánech s kuchyňkou, bezplatným Wi-Fi. V hotelu vlastní minimarket, dětský klub Kiddos a komplex Play zóna s multimediálními hrami, hotelový venkovní bazén a dětské hřiště - ideální pro rodiny s dětmi!

Hotel Isrotel Riviera Club se nachází na severním pobřeží Eilatu - 2 minuty chůze od pláže, promenády, zábavní a nákupní oblasti města (nezapomeňte, že Eilat je zvláštní ekonomickou zónou, využijte nákup bez DPH), spousty restaurací a barů, nočních klubů a většiny turistických atrakcí Eilatu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, celoroční venkovní bazén (v zimě vyhřívaný), dětský bazének, opalovací zóna s lehátky a slunečníky, minimarket (otevřený denně 8:00 - 22:45) přímo v hotelu. Dětský klub Kiddos, Play zóna plná multimediálních her pro starší děti a dospívající, vlastní kino Cinema reshet (pro ubytované hosty zdarma).

Ubytování: Studio (2. p., 19 m² pro 2 dospělé osoby) některé s výhledem na bazén, Mini Garden Apartmány (přízemí, 31 m² pro max. 4 dospělé osoby nebo 2 dospělé + 2 děti) některé se zahradní terasou s vlastním přístupem k bazénu, a Mini Apartmány ( 38 m² pro max. 5 dospělých nebo 4 dospělé + 1 dítě nebo 3 dospělé + 2 děti.

Všechny pokoje mají zařízený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnka a dvou-plotýnka),

posezení, TV/SAT, telefon, trezor, koupelnu se sprchovým koutem, klimatizací (zdarma).

Stravování: Bez stravy

Pláž: Vlastní hotelová pláž (společně s hotelem Royal Beach)Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

ubytování (2. patro) ve 2 lůžkových Studiích s balkonem, výhledem na bazén nebo ulice, vybavený kuchyňský kout s lednicí a posezením, klimatizace, sociální zařízení s vanou a WC, TV/SAT, telefon a trezor.

check in: od 16:00
check out: do 11:00
přímá pravidelná linka Praha-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy