Crowne Plaza, Eilat, Rudé moře - Kareta Tour
Vraťte se do léta - nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce!

AKCE: v termínu 3.12.2018 - 22.2.2019 hotel Crowne Plaza nabízí ubytování bez stravy (RO) v akčních cenách ! Probíhá rekonstrukce hotelového lobby a restaurace. Ostatní součásti hotelu včetně venkovního bazénu zůstávají V PROVOZU ! (možnost stravování v přilehlých stravovacích zařízeních)

Odlety z Prahy, Bratislavy a Vídně.

Hotel prochází v současní době rekonstrukcí. Nabízíme vám akční ceny ubytování RO (room only - bez stravy), bazén a SPA v provozu

Moderní hotel, nacházející se na břehu laguny, jen pár kroků od pláže. Má 266 prostorných pokojů včetně apartmá. Všechny pokoje jsou - s vlastním balkonem; vybaveny klimatizací, kabelovou TV, telefonem, rádiem, kávovým koutkem (příslušenství pro přípravu čaje / kávy), vysoušeč vlasů.

Vybavení:venkovní bazén s jacuzzi, dětský klub, SPA, fitness, sauna, vířivka, různé kosmetické procedury, tenisové kurty, bowling, restaurace, bar, hotel organizuje živé hudební vystoupení ve večerních hodinách.

Pláž: Oblázková pláž teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu, pozvolný vstup do moře.

Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

ubytování ve 2 lůžkových pokojích s balkonem, krásným výhledem na lagunu, klimatizace, sociální zařízení s vanou, WC a fénem, TV/SAT, telefon, wifi, rádio, mini bar a trezor.
check in: od 15:00
check out: do 11:00
obsazení pokojů max. 2 dospělí a 2 děti
přímá pravidelná linka Praha-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy