Hotely v Eilatu - Kareta Tour

Hotely v Eilatu

Hotely v Eilatu

Hotely v Eilatu u Rudého moře jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Nabízejí komfortní ubytovaní v prostorných a klimatizovaných pokojích, které jsou vybaveny kabelovou TV, telefonem, rádiem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Jen několik metrů od hotelů se nacházejí pláže s pozvolným vstupem do moře.

Čtyřhvězdičkový hotel Astral Maris nabízí 96 pohodlných a prostorných pokojů. Poskytuje výborné podmínky a zázemí pro rodiny s dětmi i jednotlivce.


Astral Maris, Eilat


Příjemnou atmosféru a komfortní ubytování nabízí hotel Isrotel Agamim na severním pobřeží Eilatu, 15 minut chůze od moře. Některé pokoje v přízemí mají přímý přístup k bazénu. Součástí hotelu je velký bazén, který připomíná krásnou lagunu.


Hotel Isrotel Agamim, Eilat-450-346-450-346-450-346-450-346-450-346-450-346-450-346.jpg


Hotel Dan Panorama s výhledem na klidnou hladinu laguny s kotvícími jachtami je krásným místem pro rodinnou dovolenou. Pravidelně se zde pořádají zábavné programy pro děti i dospělé. Hotel nabízí široký výběr zdravotních a kosmetických ošetření, turecké lázně, saunu a spoustu dalších služeb.

Dan Panorama, Eilat


Vyberte si z naší nabídky hotelů v Eilatu!