Jak strávit úžasný jeden den v Eilatu - Kareta Tour

Jak strávit úžasný jeden den v Eilatu

Den začněte chutnou snídaní a vydejte se na cestu k Delfínímu útesu. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších atrakcí v Eilatu, kde se můžete dotýkat, plavat a potápět se s těmito nádhernými tvory. Sledujte delfíny v jejich přirozeném prostředí, navštivte podvodní fotografické centrum nebo se zúčastněte potápění nebo šnorchlování.

Podívejte se také na Coral Beach, přírodní podmořskou rezervaci, která se rozprostírá v délce 1200 metrů podél pobřežía dává vám příležitost šnorchlovat s mimořádnou rozmanitostí tropických ryb v krásném korálovém útesu.

Jakmile uschnete, vydejte se do ohromující botanické zahrady v Eilatu. Najdete zde více než 1 000 druhů stromů a rostlin z celého světa, potoky,vodopády, deštný prales a ptačí rezervace.

Chcete-li zakončit svůj den něčím trochu jiným, zamiřte kousek za Eilat do Červeného kaňonu, kde můžete procházet korytem řeky a mezi červenými núbijskými pískovcovými stěnami, které byly po staletí vytvarovány větrem a vodou.

Když přijde večer, vydejte se na rušnoupromenádu ​​Eilatu, projděte se kolem obchodů a stánků, které jsou otevřené až do pozdních hodin. Večeři si můžete dopřát v některé z desítek vynikajících restaurací a kaváren nebo drink v některé z živých přímořských hospůdek a barů.