AquaCity Poprad - hotel Riverside, Vysoke Tatry - Kareta Tour
Jeden z nejmodernějších termálních resortů a hotelových komplexů v Evropě se nachází ve městě Poprad přímo pod Vysokými Tatrami. Termální voda, která obsahuje více než 20 minerálů, proudí z hloubky 1 300 metrů a používá se jako vodní a energetický zdroj pro celý komplex. Mezinárodní letiště Poprad - Tatry je od AquaCity jen 5 km.

Vybavení: V areálu je 50metrový plavecký bazén, vnitřní a 3 venkovní termální a relaxační bazény s teplotou vody od 30 do 38 ° C, vodní skluzavky a množství atrakcí. K nejatraktivnějším částem patří luxusní termální bazény Blue Diamond, wellness centrum Vitální svět a jedinečné solární relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií a laserovou show každý večer. Medicinské procedury a současně alternativní terapii chladem nabízí centrum kryoterapie. V Aquacity jsou 3 hotely - hotel Seasons 3*+ a hotel Mountain View 4*, které se nacházejí přímo v areálu, nový hotel Riverside 3* je asi 150 m od hlavní budovy.

Hotel AquaCity Riverside 3*je součástí Národního fotbalového tréninkového centra NTC Poprad a je doslova pár kroků od všech atrakcí a wellness zón resortu AquaCity Poprad. Hotel nabízí komfortní a stylové ubytování v 17 standardních dvojlůžkových pokojích a 2 prostranných dvojlůžkových pokojích Superior s možností přistýlky.

Wellness Centrum Vitální svět je vytvořeno pro relaxaci, krásu, posílení imunitního systému a načerpání nových sil. Zahrnuje - Aromatické sauny (mentolová, bylinková, parní, finská). Inhalace (bylinková, květinová, solní). Caldarium a Tepidarium - relaxujte na vyhřívaných lehátkách s relaxační hudbou a vychutnejte si odpočinek v úžasném prostředí. Vodní cesta - projděte se po vodní cestě a nechte působit střídavě chlad a teplo na váš organismus. Sanarium - získejte zlatavé opálení na slunné louce. Vířivka a masážní sprcha,arktický a tropický déšť, Sněžná jeskyně a ledový oceán – zchlaďte se při teplotě -14 °C. K-Vital Beauty centrum – špičkové Beauty centrum v oblasti krásy a zdraví. Relaxační masáže. Zábaly a procedury: rašelinový zábal, baňkování, Bioptron, lymfodrenáž, fitness, spining.

Stravování: Restaurace a bary
LIGHTHOUSE FRESH BAR – NOVINKA
Od prosince otevřený nový LIGHTHOUSE FRESH BAR se stylovým interiérem v nové samoobslužné restauraci v aquaparku. Bohatá nabídka kvalitních a zdravých jídel a nápojů, pravé domácí jídla a přímořská atmosféra zpříjemní váš oddech ve světle symbolu nové provozovny – majáku.

CAFE & WINE
Dopřejte si širokou nabídku lahodných káv, zmrzlinových pohárů, sladkých dezertů a luxusních značkových vín. V prostorách Cafe&Wine sa nachází také internetová kavárna s připojením na internet.

HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR
Vychutnejte si nabídku míchaných nápojů, zahrajte si biliard, air hockey nebo si zaspívejte karaoke. Ideální noční klub so slavnými americkými legendami ve stylové atmosféře, vhodný pro soukromé party, oslavy a diskotéky.

LOBBY BAR
Hotelový bar a exkluzivní prostor s Wi-Fi připojením, vhodný na obchodní setkání a posezení. Nachází se v blízkosti kongresového centra a hotelové recepce. Ideální místo na oddech a čtení domácího a zahraničního tisku, sledování TV nebo aperitivu před večeří.

BLUE DIAMOND BARY
Unikátní vodní bary s nabídkou exotických míchaných drinků uspokojí požadavky i těch nejnáročnejších klientů. Relaxujte na vodních barových židlích v bazénech Blue Diamond a vychutnejte si Váš výjimečný nápoj přímo při relaxaci v bazénu.

BLUE SAPPHIRE BAR
V blízkosti bazénů Blue Sapphire je bar s originálním designem, který vám poskytne příjemné osvěžení po pobytu v termální vodě.

komfortní a stylové ubytování v 17 standardních dvojlůžkových pokojích a 2 prostranných dvojlůžkových pokojích Superior s možností přistýlky.
LCD televizor, satelitní TV, rádio, vysokorychlostní LAN připojení na internet
telefon s místní anebo mezinárodní volbou
sprcha, vana, toalety, fén
hotelová kosmetika
set na přípravu čaje a kávy
minibar
bezpečnostní sejf
snídaně formou bohatých bufetových stolů
večeře formou bohatých bufetových stolů (večeře bez nápojů)