Leonardo Royal Resort, Eilat, Rudé moře - Kareta Tour
Vraťte se do léta - nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce!

Odlety z Prahy, Bratislavy a Vídně !

Leonardo Royal Resort Eilat Hotel je ideální volbou pro rodinnou dovolenou, s nabídkou různých zábavných aktivit pro všechny věkové kategorie. Útulný hotel s výhledem na horu Edom, který se nachází mezi dvěma lagunami, 10 minut chůze od moře. Hosté mohou očekávat vřelé přivítání od pozorného personálu a budou se cítit jako doma v komfortních a dobře vybavených pokojích a apartmánech.
V docházkové vzdálenosti od Ice Mall, velkého nákupního centra s ledovou plochou.
Každý tady najde něco zajímavého. Akční zábavné programy živých vystoupení a večírků. Děti plně zaujme místní dětský klub, zatímco dospívající mohou využít vyhrazené herní plochy.

Vybavení: Recepce s prostorným lobby, venkovní bazén pro dospělé a děti (v zimě vyhřívaný), hřiště a dětský klub, posilovna, fitness. Hotelové SPA centrum nabízí široký výběr zdravotních a kosmetických ošetření, saunu, jacuzzi. Jsou tu speciálně zařízené konferenční a banketové sály, bar, restaurace. V hotelu se pravidelně pořádají zábavné programy pro děti i dospělé.

Ubytování: k dispozici je 84 pohodlných pokojů se všemi vymoženostmi s výhledem na hory a lagunu, vybavené klimatizací, kabelovou TV, rádiem, telefonem; Pokoje mají také osobní trezor, vysoušeč vlasů. Pokoje typu Comfort pro max. 2 osoby + 1 x přistýlka, větší Superior pro 2 osoby + 2 x přistýlka a 7 apartmánů.Stravování: Polopenze, snídaně a večeře se podávají formou bufetu v hotelové restauraci, široký výběr pokrmů mezinárodní kuchyně.
Lobby and Pool Bar: nabízí nápoje až do pozdních hodin v klidném lobby baru spolu s lehkým mléčným menu. Bar u bazénu nabízí občerstvení a obědy na bázi masa, stejně jako studené občerstvení.

Pláž:zdarma vchod na hotelovou pláž hotelu Herods, lehátka jsou také v ceně. Oblázková pláž teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu, pozvolný vstup do moře.

Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

ubytování ve 2 lůžkových pokojích s klimatizací, sociálním zařízením s WC, TV/SAT, telefonem, wi-fi, rádiem, minibarem a trezorem. Ubytování v suitách na vyžádání.
check in: od 15:00
check out: do 11:00
-snídaně formou bohatých bufetových stolů
-večeře formou bohatých bufetových stolů
přímá pravidelná linka Praha-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy