Queen of Shebba, Eilat, Rudé moře - Kareta Tour
Vraťte se do léta - nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce!

Odlety z Prahy, Bratislavy a Vídně !

Moderní módní hotel, ideálně umístěn v centru Eilatu, přes silnici od moře. Unikátní architektura a interiér vytvořený k napodobení paláce biblické královny ze Sáby.

Vybavení:488 nádherně zařízených pokojů s veškerým vybavením, včetně standardních pokojů; Pokoje typu Deluxe s výhledem na moře, Executive pokojů; Junior pokojů, které se skládají z ložnice a samostatného salonu. Ve většině pokojů - plně vybavené kuchyně s lednicí a mikrovlnnou troubou, 2 televizory.
Pokoje typu Deluxe se nacházejí ve 2., 4., 6. a 9. patře hotelu a nabízejí výhled na moře, lagunu nebo hory.
V pokojích a apartmánech Executive mají volný vstup do Business Lounge, kde se ráno podává bohatá kontinentální snídaně a lehké občerstvení, nápoje a ovoce jsou podávány po celý den.
K službám hostů: venkovní bazény pro dospělé i pro děti (v zimě s ohřevem), dětský klub a dětské hřiště, SHEBA SPA centrum, včetně posilovny, sauny, jacuzzi, velký výběr léčebných a rekreačních procedur využívajících kosmetické prostředky z Mrtvého moře, obchody, bary, restaurace, zábavní programy pro dospělé a pro děti, bezplatné podzemní parkoviště.

Stravování: Hotel nabízí asijskou a etnickou kuchyni.

Sportovní aktivity v blízkosti k dispozici tenisový kurt, vodní lyžování, windsurfing, potápění a potápění.

Pláž: Oblázkové pláže teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu s lehátky a slunečníky, pozvolný vstup do moře. Hotel nabízí svým hostům náhradu za úhradu nákladů vstupu na pláž.
K tomu stačí přinést příjmový doklad z pláže a v hotelu jej proplatí.
Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

check in: od 15:00
check out: do 11:00
přímá pravidelná linka Praha-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy