Be Club hotel, Eilat, Rudé moře - Kareta Tour
Vraťte se do léta - nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce!

Odlety z Prahy, Bratislavy a Vídně !

Be Club hotel v Eilatu u Rudého moře poskytuje jednoduché ubytování a příjemné podmínky pro vaši relaxaci. Vhodný pro rodiny s dětmi.

Be Club Hotel se nachází v centru Eilatu. Krátkou, 15 minutovou chůzí od hotelu se dostanete na slavnou promenádu lemující North Beach, kde se nachází velké nákupní centrum Mall (nezapomeňte, že Eilat je zvláštní ekonomickou zónou, využijte nákup bez DPH), spousta restaurací a barů nočních klubů a většina turistických atrakcí sloužících rekreantům Eilatu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, úschovna zavazadel, výtah, restaurace, bar, herna, parkování. Free Wi-Fi je k dispozici ve veřejných prostorách. Venkovní bazén, dětský bazének (u bazénu lehátka a slunečníky), V letních měsících zábavní aktivity. Kyvadlová doprava do nákupního centra.

Ubytování: hotel se skládá ze 159 klimatizovaných pokojů vybavených LCD televizí (s kabelovou televizí), telefonem, vlastní koupelnou se sprchou, fénem, toaletní potřeby.

Stravování: all inclusive formou bufetu. Jídla se podávají v hotelové restauraci.

Pláž: Pláž je vzdálena několik minut chůze od hotelu.

Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

ubytování ve 2 lůžkových pokojích s balkonem, klimatizace, sociální zařízení se sprchou, WC a fénem, TV/SAT.
check in: od 15:00
check out: do 11:00
přímá pravidelná linka Praha-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy