Isrotel Yam Suf, Eilat, Rudé moře - Kareta Tour
Vraťte se do léta - nejbližší tropické moře, pouze 4 hodiny letu, zaručeně modrá obloha a slunce!

Odlety z Prahy, Bratislavy a Vídně !

Moderní a kvalitní hotel Yam Suf se nachází jen pár kroků od krásného tyrkysového moře, přírodního koralového útesu, pouštních hor a slavného podvodního observatoria. Rodinně orientovaný hotel nabízí mnoho aktivit pro děti po celý rok. Během července až srpna organizuje speciální programy a aktivity, jako denní potápěčské tábory, kurzy vaření pro děti, atd. Jednou z největších atrakcí Isrotel Yam Suf je velké - profesionální potápěčské centrum - Isrotel's Manta. Hosté se mohou přihlásit k potápěčským kurzům pro začátečníky nebo pokročilé a zažít krásný a tajemný podvodní svět zálivu Eilat a Rudého moře.

Vybavení:Tři bazény, z toho dva vyhřívané, dětský bazén, dětský klub Kidos, vlastní potápěčské centrum Isrotel's Manta, fitness, SPA, restaurace Marche.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v hotelových pokojích, apartmánech a Ganim (zahradních pokojích). Většina z 247 pokojů má balkon s výhledem na bazén nebo na pláž. Zahradní pokoje mají přímým přístup k malým předzahrádkám. Veřejné prostory hotelu, byly nedávno zrekonstruovány a spolu s hlavním bazénem vytvářejí klidnou a relaxační atmosféru hotelu.

Standardní dvoulůžkové pokoje s výhledem na bazén. Obsazenost - 2 dospělé osoby a jedno dítě do 6 let. V hotelu jsou pokoje Deck rooms - s přímou dřevěnou verandou k bazénu. Zvukotěsné pokoje, rodinné pokoje. Vybavení pokojů - TV, telefon, sejf, kávovar, vlastní koupelna sprcha/vana, fén,

Stravování: Snídaně formou bohatých bufetových stolů se podávají v hlavní restauraci hotelu Marche. V baru u bazénu Chill Out se podávají nealkoholické nápoje, zmrzliny a pokrmy rychlého občerstvení včetně grilovaných sendvičů (za poplatek).

Pláž: Vlastní oblázková pláž teplého tropického moře s úžasným bohatstvím vodního života hned u břehu, pozvolný vstup do moře.

Potápěčské centrum Manta Isrotel: nabízí řadu denních aktivit a kurzů (za poplatek):
• úvodní potápění
• šnorchlováni s průvodcem
• potápění s průvodcem do různých míst
• opakované ponory
• otevřené vodní kurzy
• pokročilé kurzy a dalšíZájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.
ubytování ve 2 lůžkových pokojích s klimatizací, sociálním zařízením s WC, TV, telefonem, wi-fi, rádiem, minibarem, rychlovarnou konvicí a trezorem. Ubytování v apartmánech a sekci zahradních pokojů na vyžádání.
check in: od 15:00
check out: do 11:00
-snídaně formou bohatých bufetových stolů
(možnost doobjednání večeře: dospělý usd 39,-/den; dítě usd 19,-/den)
přímá pravidelná linka Praha-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy

přímá pravidelná linka Bratislava-Eilat a zpět, incl.let. poplatky a taxy